گالری تصاویر
اطلاعیه ها
نمایندگان ایران وایرلندبرگسترش همکاری های دوجانبه تاکیدکردند.
روسای گروه‌های دوستی پارلمانی ایران و ایرلند روز پنجشنبه در آخرین روز از سفر مصطفی کواکبیان به دوبلین، با صدور بیانیه‌ای مشترک بر لزوم گسترش همکاری‌های دوجانبه تأکید کردند.
 ١٣:٠٨ - 1397/09/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
6میلیون ایرانی در بیش از 130 کشور زندگی می کنند.
زنجان-رئیس دبیرخانه شورای عالی ایرانیان با بیان اینکه ۶ میلیون ایرانی در بیش از ۱۳۰ کشور زندگی می‌کنند، گفت: فعالیت ایرانیان خارج از کشور در امور خیریه برجسته است. علی‌اصغر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه استان زنجان به واسطه موقعیت جغرافیایی، تاریخی و فرهنگی، علمی و مفاخر ارزشمندی که حضور داشته و دارند، می‌تواند در قالب مجموعه برنامه‌هایی، شاهد ارتقای وضعیت و جایگاه بین‌المللی استان باشیم، افزود: دبیرخانه شورای عالی ایرانیان حسب وظیفه قانونی خود در خصوص رسیدگی به وضعیت ایرانیان خارج از کشور اعم از حمایت و صیانت از حقوق ایرانیان و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و سرمایه‌هایی که ایرانیان خارج از کشور فعالیت می‌کنند، امیدواریم در قالب سفرهایی که به استان‌های مختلف داریم، بتوانیم موقعیت‌یابی و جایابی محلی این ظرفیت را هم از نزدیک آشنا شویم.
 ٢٢:٤٤ - 1397/09/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
آذربایجانی ها در 120 کشورخارجی حضور دارند.
مزایای صدور گواهی شغلی برای شاغلان خارج از کشور
اعلام مواضع رسمی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران از طریق توئیتر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
ویزای ایرلند

نحوه دسترسی و تکمیل فرم درخواست روادید ایرلند:

 

1- ورود به سایت سفارت ایرلند در آنکارا از طریق http://www.embassyofireland.org.tr

2- در نوار سمت چپ گزینه  Passport/Consular/Visa Info را کلیک کنید.

3- در صفحه ای که باز می شود باز هم سمت چپ گزینه visas  را انتخاب کرده و از زیر مجموعه آن،  Application form را باز کنید.

4- متنی می آید که عنوان آن COMPLETING YOUR APPLICATION FORM ON-LINE  است و سه سطر پایین تر از آن نوشته شده:

To launch an on-line application please click HERE که باید روی کلمه HERE کلیک کنید.

5- صفحه ای را با عنوان Welcome To Our AVATS Online Application Facility مشاهده می کنید. در قسمت چپ این صفحه شش گزینه است که گزینه Apply now را انتخاب و آن را باز کنید.

6- صفحه ای با عنوان Online Visa Application - Before You Apply باز می شود که توضیحی بر شرایط اخذ ویزا است. در سطر پایانی، باید داخل مربع را تیک زده و سپس مسطیل AVATS Online Application Form را کلیک کنید تا فرم آنلاین باز شود.

7- فرم تقاضانامه طولانی است که صفحه به صفحه باید پر شود. این فرم در هر مرحله ذخیره می شود که ادامه دادن آن از هر مرحله ای که ذخیره شده بعدا نیز امکان پذیر است. پس از اینکه عمل ذخیره کردن را انجام دادید کامپیوتر کدی را با عنوان transaction record number به شما می دهد که با در اختیار داشتن آن کد، در هر زمان می توانید وارد فایل اطلاعاتی خود شده، آن را کامل کنید و یا احیانا اطلاعات قبلی را اصلاح نمائید.

8- برای ورود مجدد به فایل اطلاعاتی خود، مطابق مراحل فوق عمل کنید لیکن بجای گزینه Apply now گزینه Retrieve application را انتخاب و آن را باز کنید.

9- پس از اینکه کلیه مراحل را انجام دادید و گزینه submit را انتخاب کردید، خود کامپیوتر در مورد پرینت خلاصه فرم از شما سوال می کند. خلاصه فرم را پرینت بگیرید و پس از امضاء به همراه سایر مدارک از جمله اصل گذرنامه و عکس و هزینه ویزا تحویل سفارت ایرلند  در آنکارا و یا کنسول افتخاری ایرلند در تهران (به شماره تلفن 88040813) بدهید.

اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران